Firma Hakkında

GARANTİ


garanti staj

GARANTİ BANKASI

Türkiye’nin geleceğe en çok önem veren banka firmalarından biri olan Garanti Bankası her yıl ortalama 1.500 öğrenciye bölge müdürlüklerinde veya 81 ildeki şubelerinde stajyer istihdamı sağlamaktadır. Proje bazlı stajlar için belli bir miktar ücret ödenmesi yapılır. Ayrıca her stajyer programına dahil olan öğrenci servis, yemek ve sağlık sigortası imkanından faydalanabilir. 3 farklı staj programı vardır.

Genç Garanti’li Staj Programı

İstanbul’daki genel müdürlüğün ihtiyaçları doğrultusunda yıl boyunca 6-10 hafta süren staj programıdır. Farklı projelerde bulunarak Garanti Bankasının çalışma havasını soluyabileceğiniz inanılmaz bir fırsattır. Stajyerlerin performansları ve birimlerin ihtiyaçlarına göre öğrencilerin mezuniyetlerini takip eden yıl Management Trainee mülakat sürecine dahil edilirler. Başvurular ise

 

Garanti'li Deneyim Staj Programı

Satış ve pazarlamaya yatkın olduğunu düşünenler için Bölge müdürlüklerinde proje bazlı staj imkanı sunmaktadır. Bölge müdürlüklerinin bulunduğu şehirler ise Programı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’tir. 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftayı kapsayan staj programıdır.

 

Temel Bankacılık Staj Programı

Türkiye genelinde bulunan şubelerinde staj yapma imkanı sağlayan staj programıdır. 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında yaklaşık bir ay süre ile Garanti Bankasının şube hayatını yakından takip edebilirsiniz.

Başvuru Tarihleri

Garantili Kariyer üzerinden özgeçmiş oluşturarak yıl boyunca açık olan ilan üzerinden yapılır.

Stajyer Adaylarında Aranan Özellikler

  • İletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, ekip içinde uyumlu
  • Tercihen İngilizce bilen,
  • Yetki ve sorumluluk almak isteyen
  • Başarı odaklı

Not:  Genç Garanti ve Garanti'li Deneyim staj programları için üniversitelerin 3. Veya 4. sınıfında okuyor olmak gerekir. Temel Bankacılık Staj Programında ise lisans ve/veya ön lisans birinci ve ikinci sınıf öğrencilerini değerlendirilir.Firma Hakkında Yorumlar