Firma Hakkında

HAVELSAN


HAVELSAN STAJ

HAVELSAN

1982 yılında Türk-Amerikan ortaklığı ile kurulan şirket,  1985 yılından itibaren %98’i  Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na bağlı olarak faaliyet yürütmektedir. Şirket  Komuta Kontrol Muhabere, Bilgisayar, İstihbarat Gözetleme ve Keşif Sistemleri (C4ISR) kapsamında, Hava Savunma Sistemleri, Deniz Savaş Sistemleri, Simülasyon ve Eğitim Sistemleri, Yönetim Bilgi Sistemleri, Enerji Yönetimi ve Anayurt Güvenliği  gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Merkezi Ankara-Çankaya olsa bile Ankara-ODTÜ teknokent ve İstanbul-Pendik de  değişik amaçlar için hizmet veren birimleri bulunmaktadır.

HAVELSAN Staj Başvuru Tarihleri

Üniversite ve meslek okulu öğrencileri için her mart ayı içerisinde,  meslek lisesi öğrencilerini ise Mart ayının ikinci haftasından başlayarak Nisan ayının ikinci haftasına kadar staj başvurularını kabul eder.

HAVELSAN Staj Başvuru Süreci

Öğrencilerin yapması gereken sadece staj başvuru zamanı içerisinde şirketin kendi internet sitesi üzerinden başvurmak.Ve daha sonra size dönüş yapmalarını beklemek.

Stajyerlerde Aranan Özellikler

·         T.C. vatandaşı olmak

·          Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar, Elektrik / Elektronik, Endüstri ve Makina Mühendisliği bölümlerinde okuyor olmak

·         Ortalamanın 4 üzerinden en az 3 olması

·         Üniversitelerin 3. Veya 4. Sınıfı öğrencisi olmak  Firma Hakkında Yorumlar