Firma Hakkında

Arçelik


Arçelik Staj

ARÇELİK A.Ş. 

Staj dönemlerinde öğrencilere staj imkanı sağlayan alanında önder kuruluşlardan biridir. ARÇELİK markası öğrencilere staj imkanı sağlarken aynı zamanda stajyerlerin gelişimine destek vermeyi ve gelecekte kendi bünyesinde çalışacak başarılı elemanları yetiştirmeyi planlamaktadır.

Arçelik firmasının staj başvuruları mart ayında başlar. Sonuçlar staj yapmak isteyen öğrencilere mayıs ayı içerisinde bildirilir. Staj başvurusu yapabilmek için öncelikle firmanın istediği staj başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Ön seçim kriterleri;

• Öğrencinin başarısı

• Öğrencinin okuduğu bölümün şirket departmanları ile ilgili olması

• Stajyer kontenjanları

Başarılı olan adaylar, bölümlerin ihtiyaçlarına göre başarı puanı dikkate alınarak yerleştirilmektedir. Adaylara staja kabul edilip edilmediği bilgisi e-mail ile verilir.

 

Lise Stajlarının İçeriği;

Mayıs ve haziran ayları içerisinde kabul edilen stajyerler, Eylül-Haziran ayları içerisinde stajını gerçekleştirebilir. Şirket bünyesinde insan kaynakları tarafından lise stajyer öğrenci sayısı belirlenip, meslek alanları belirlenir. Departmanlardaki stajyer öğrenci ihtiyacını karşılamak için lise staj talepleri buna göre değerlendirilir.Yaplıan sözlü mülakat sonucu belirlenen adayların sözleşmeleri eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Bölümü’ne ulaştırılarak staj süreci başlatılır.

Üniversite Stajları

Üniversite stajları yaz aylarını kapsar. Üniversite öğrencilerinin yapacağı staj en az 1buçuk aydır. İsteyen öğrenciler için bir dönem boyunca staja devam etmekte mümkündür.

Stajyer öğrenciler için başvuru süreci 3. ayda başlar sitemizde ve Arçelik’in ana sayfasında ilan edilir. Daha sonra sözlü mülakat sürecinden geçen adaylar, belirlenen departmanlarda stajlarını yapmaya başlarlar.

 ARÇELİK A.Ş. staj başvurusu yapmak için TIKLAYIN!

 İletişim Adresleri:

Adres: Karaağaç Caddesi 2-6 Sütlüce 34445 İstanbul

 

Telefon: (0212) 314 34 34

Faks: (0212) 314 34 82

Email: kurumsal@arcelik.com

 Firma Hakkında Yorumlar