Firma Hakkında

Koç Sistem


Koç Sistem staj

Koç Sistem Staj

Koç Grubunun bir parçası olan Koç Sistem, her yıl binlerce öğrenciye staj imkanı sağlamaktadır.  Koç sistem lise ve üniversite öğrencileri olmak üzere bir çok öğrenciye staj imkanı sağlar. Aynı zamanda ileride bünyesinde çalıştırmak adına stajyer adaylarını değerlendirmeye alır ve ona göre eğitim verir. Stajyer öğrencilere şirketin gelecekteki potansiyel insanı olarak değer verilir.

 

Lise Stajları

§  Meslek lisesinde okuyan öğrencilerin başvuruları Ağustos ayına kadar devam eder ve Eylül-Haziran ayları içerisinde gerçekleştirilir.

§  Okullar tarafından belirlenen işletmede staj yapacak olan öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullardan, en geç Eylül ayı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne ulaştırılması gerekir.

Üniversite Stajları

§  Üniversite öğrencileri için başvuru tarihleri Her yılın Nisan ayıdır. Başvuru süresi Nisan ayının 3. haftası sona erer ve bu tarihten sonra başvurular kesinlikle kabul edilmez.

§  Üniversite öğrencileri için staj süresi Haziran-Temmuz-Ağustos ayları arasında istenilen süre zarfında gerçekleştirlir.

Staj Kabul Koşulları

§  Bilgi, beceri, yabancı dil, bilgisayar tecrübesi
 

§  Öğrenci en az 3. sınıfta okuyor olmalıdır

§  Staj zorunluluğu olan öğrenciler kabul edilir.

Koç Sistem Staj Başvurusu

Staj başvurularınızı Nisan ayı içerisinde stajbasvurusu@kocsistem.com.tr mail adresine CV’nizi göndererek yapabilirsiniz.Firma Hakkında Yorumlar